Volné pracovní místo  Specialista kvality (procesů) (M/Ž)- dovolená navíc, os. rozvoj, vybavení, pružná pracovní doba

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000 Kč / měsíc

Do naší společnost hledáme Specialistu pro kontrolu kvality. Jsme mezinárodní společnost, která se zabývá výrobou filtrů, zahrnující vzduchové, kapalinové a filtry pro speciální technologie. Dále se zaměřujeme na výrobu filtračních zařízení a technologií, které přispívají k udržení čistého ovzduší jak ve výrobních závodech, tak i v odvětvích jako jsou letecké technologie, potravinářský průmysl, automobilový průmysl a další.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Příspěvek na dojíždění podle vzdálenosti nebo svozová doprava
  • Možnost penzijního připojištění(po zkušební době)
  • Hrazené stravování v podobě stravenek
  • 25 dní dovolené
  • Zaměstnanecký telefonní tarif
  • Motivační odměny za přínosné návrhy na zlepšení
  • Odměny při dosažení pracovních jubileí
  • Firemní akce
  • Možnost osobního rozvoje
  • Komfortní pracovní prostředí s moderním IT vybavením.
  • Flexibilní pracovní doba s možností práce pouze v ranních směnách.

Náplň práce:

  • Implementace nových projektů a produktů v souladu se standardy APD (APQP).
  • Kontinuální zlepšování výrobních procesů na základě vnějších i vnitřních podnětů s cílem nalezení potenciálních úspor.
  • Analýza testů a vyhodnocování výsledků chybovosti přidělených procesů.
  • Generování dokumentace a příprava reportů pro oddělení kvality.
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli v oblasti reklamací, vzorkování atd.
  • Dodržování norem ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001 a ISO 50001 a plnění Cílů a Politiky integrovaného systému.

Požadujeme:

  • Absolvované středoškolské nebo vyšší odborné vzdělání v technickém oboru.
  • Minimálně 1 rok zkušeností na podobné pozici.
  • Znalost základních technik kvality, včetně MSA, statistických metod, 8D Report, PPAP atd.
  • Zkušenost s normami ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001.
  • Schopnost práce s počítačem v prostředí MS Office.
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka.
  • Výhodou zkušenost s lisováním plastů na vstřikolisovacích strojích.
  • Schopnost pracovat v týmu a prokázaná spolehlivost.

Neváhejte nám zaslat Váš životopis!!

Máte zájem o nabídku Specialista kvality (procesů) (M/Ž)- dovolená navíc, os. rozvoj, vybavení, pružná pracovní doba?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Alex Polák z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Specialista kvality (procesů) (M/Ž)- dovolená navíc, os. rozvoj, vybavení, pružná pracovní doba

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.